شرکت توکستار

طراحی و توسعه سایت و اپلیکیشن

توکستار یک کلمه اصیل اوستایی به معنی “پردازنده” می باشد. شرکت ایمن آوران شبکه سانا با نام تجاری توکستار از سال 96 با همکاری جمعی از دانشجویان نرم افزار و IT  تاسیس گردید و توانسته است موفقیت های زیادی در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب و اپلیکیشن های موبایل در کشورهای ایران، امارات و عراق کسب کند. افزایش کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای بین المللی در طراحی، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است.
در توکستار همیشه مشتری بالاترین جایگاه و ارزش را برای ما دارد و ما سعی بر این داریم که بهترین خدمات را باتوجه به امکانات مورد نیاز و نوع پروژه به مشتریان محترم ارائه دهیم، تا رضایت مشتریان را به همراه داشته باشیم و بتوانیم سهمی در پیشرفت کسب و کار شما داشته باشیم.

 

 

چرا توکستار

خدمات توکستار به صورت کاملا انعطاف پذیر طراحی شده اند تا مناسب هر گونه پروژه و در هر مقیاسی باشد. مشتریان توکستار استارتاپ ها و کسب و کارهای محلی هستند که هر کدام با اهدافی خاص سراغ ما می آیند. هدف نهایی ما برآورد نیازها و جلب رضایت آنان می باشد. افتخار می کنیم که توانسته ایم از همکاری با مشتریان عزیز تجربیاتی ارزشمند بدست آوریم و در موفقیت های آنها سهیم باشیم.

ماموریت ما
شرکت برنامه نویسی توکستار قصد دارد با کمک به رشد استعدادهای کشور از تکنولوژی‌های به روز نوآورانه استفاده کند تا راهکارهایی در اختیار سازمان‌ها و استارتاپ‌ها بگذارد که منجر به ارزآوری، بهینه سازی سیستم ها و ارتقاء تکنولوژیک کشور شود.

عضوی از تیم شما
ما دوست داریم خودمان را به عنوان شریک تجاری شما فرض کنیم و قدم به قدم برای رسیدن به موفقیت و رشد کسب و کارتان شما را همراهی کنیم.

0+
پروژه های انجام شده
0+
کشور در دنیا
0+
قهوه
0+
ساعت برنامه نویسی