T U X T A R

Loading

همیشه همراه مشریان خود باشید

با توجه به توسعه گوشی های هوشمند برای حضور در بازارهای نوین لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل در جهت کسب سهم بیشتری از بازار احساس میشود. همواره جذب بازدیدکننده بیشتر وپیشی گرفتن از رقبا ودرنهایت برندسازی درتجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است.

امروزه غالب کاربران به جهت دسترسی آسانتر حتی با وجود سایتهای واکنش گرا برای دسترسی به اینترنت از موبایل وتبلت استفاده میکنند که رشد کاربران به سرعت درحال افزایش است.دراین بین یافتن برنامه موبایل موردنیاز دربازار نرم افزارهای موبایل بسیار آسان تر از جستجو در میان میلیون ها سایت بدون داشتن آدرس آنها میباشد.

اپلیکیشن های اندروید و IOS امروزه یکی از ابزار های نوین برای معرفی و شرح خدمات یک شرکت یا مجموعه می باشد. شرکت توکستار با کمک کارشناسان مجرب خود توانسته این امکان را برای مشتریان خود فراهم کند که اپلیکیشن موبایلی را متناسب با سلیقه ی مشتری طراحی کرده و قبل از مرحله ی استفاده با تست هایی همه جانبه اپلیکیشن بی نقصی را به مشتری ارائه کند.

 

تعرفه طراحی اپلیکیشن

تعرفه و قیمت اپلیکشن مویابل با توجه و امکانات و قابلیت های مورد نیاز متفاوت خواهد بود. برای محاسبه هزینه ابتدا باید نیازمندی های خود را برای کارشناسان ما تشریح کنید. با بررسی این موارد شرکت توکستار مشاوره و راهنمایی های لازم در مورد اپلیکشن مورد نظر با شما در میان خواهد گذاشت و در نهایت با توجه به بودجه شما اپلیکشن شما طراحی میشود.

جهت سفارش و مشاوره رایگان از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید

Leave a Comment

Why I say old chap that is spiffing lavatory chip shop gosh off his nut.!

Follow Us

Email: saasland@gmail.com
Phone: +948 256 347 968