T U X T A R

Loading

طراحی نرم افزار تحت ویندوز

سیستم عامل ویندوز با در اختیار داشتن درصد زیادی از بازار سیستم عامل یکی از پر استفاده ترین سیستم عامل های جهان می باشد.بیشتر سازمان ها و حتی کاربران خانگی از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنند که دلیل آن نرم افزارها متفاوتی است که برای آن وجود دارد.

اگر برای کسب و کار خود به نرم افزار حسابداری نیاز دارید ،اگر به یک نرم افزار انبارداری خوب برای مدیریت موجودی کالاهای خود نیاز دارید ،یا حتی اگر برای مدیریت ارتباط با مشتریان خود به یک CRM  نیاز دارید نرم افزار تحت ویندوز می تواند گزینه خوبی برای پیاده‌سازی نیازهای شما باشد.

در همین راستا ، تیم برنامه نویسی توکستار با دارا بودن برنامه نویسان مجرب در این زمینه بهترین خدمات را در این زمینه می توانند به شما عزیزان ارائه دهد. خدمات توکستار تنها بر روی نرم افزار ویندوز متمرکز نیست بخاطر همین درصورتیکه قصد طراحی یک نرم افزار ویندوز و اتصال آن به وب سرور هایتان را دارید، ما تمامی این مسائل را برعهده می گیریم! از برنامه نویسی تحت ویندوز تا تحت وب.

برنامه نویسان توکستار به جدیدترین تکنولوژی هایی که هم در عرصه ویندوز و هم در عرصه وب استفاده می شوند تسلط دارند و به همین دلیل نرم افزار بروز از نظر فنی را از طرف ما دریافت خواهید کرد.

تعرفه طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ ( هزینه دقیق پس از بررسی درخواست شما ارائه خواهد شد ) :

طراحی نرم افزار ویندوز مدیریتی ، شروع قیمت از 2 میلیون تومان

طراحی نرم افزار ویندوز حسابداری، شروع قیمت از 1.5 میلیون تومان

پشتیبانی مازاد ماهانه پروژه ها ( درصورت اتمام زمان پشتیبانی ماهانه رایگان که در طی ثبت سفارش توافق می شود ) ، شروع از 200 هزارتومان

* قیمت های ذکر شده دقیق نیستند و صرفا کف قیمت ارائه شده است، برای پروژه هایی که نیاز به اتصال به سرور و…  داشته باشند، هزینه طراحی تحت سرور نیز حساب می شود.

کارشناسان ما آماده هستند تا بصورت رایگان به شما مشاوره دهند.برای این موضوع می توانید درخواست خود را  از فرم زیر به ما ارسال کنید و یا با شماره تلفن های ما  تماس بگیرید.

Why I say old chap that is spiffing lavatory chip shop gosh off his nut.!

Follow Us

Email: saasland@gmail.com
Phone: +948 256 347 968